Společnost H 3 servis, s.r.o. byla založena po dlouholetých zkušenostech v oboru ochranných pracovních pomůcek, jako společnost s ručením omezeným, v roce 2011. Nabízí profesionální přístup, maximální přizpůsobení se přáním zákazníka a flexibilní řešení individuálních požadavků.

Pro své zákazníky zajišťuje kompletní servis, týkající se ochranných pracovních pomůcek, od pracovní a bezpečnostní obuvi, přes pracovní oděvy a rukavice až po ochranu zraku, dechu, sluchu. Navíc nabízí produkty určené také pro volný čas, od sportovní a trekingové obuvi, přes funkční prádlo, sportovní oděvy až po nejrůznější doplňky.

Individuální požadavky, zakázkové šití nestandardních velikostí, či materiálů a zajištění potisků firemních logem je součástí servisu.

Společnost H 3 servis, s.r.o. zajišťuje veškeré své služby ze svého sídla v Otrokovickém areálu Toma, kde má své kanceláře i sklady. Díky tomu je v dodávkách zboží velmi flexibilní a rychlá.

Společnost poskytuje kromě standardního dovozového zboží, také spoustu značkových produktů, jak tuzemské, tak evropské kvality. Mimo to jsme schopni v naší šicí dílně zajistit výrobu pracovních oděvů dle požadavků zákazníka v požadované barevné kombinaci, střihu nebo materiálovém provedení.